+420 602 342 314
Podlahové displeje...
Právě se nacházíte: POS/POP PRODUKTY / Podlahové displeje...

Podlahové prodejní stojany POS/POP k dalšímu viditelnému umístění zboží...

Stojany bývají vystaveny v prodejnách buď na paletkách, nebo přímo na podlahu, pak bývají zespodu opatřeny ochranou proti navlhnutí při uklízení prodejních prostor. Policové stojany umožňují vystavovat společně různé druhy zboží. Násypné stojany, jako vany nebo hexakoše umožňují rychlé vystavení zboží. Stojany se samonosnými policemi bývají jednorázové a většinou vystavují jednotné zboží pevných tvarů. Po odebrání zboží z horního patra se odstraňuje police a zboží se odebírá o patro níž.

 

Pro dobrou komunikaci bývají samonosné police zabaleny do paravanu, který nabízí prostor ke komunikaci. Paravanové stojany bývají opatřeny závěsnými háky. Paletová stání obepínají zboží na paletách. Pro výraznou komunikaci mohou být paletová stání opatřena sloupky, které nesou topkartu. Podlahové prodejní stojany POS/POP jsou vyráběny z různých vlnitých lepenek, které jsou kašírovány křídou potištěnou ofsetem.

 

Podle požadované nosnosti jsou posilovány dalšími prvky ze silných vlnitých lepenek. Stojany mohou být opatřeny dalšími součástmi jako jsou plastové ceníkové lišty, kapsy pro informační letáčky, závěsnými háky apod.

 

 

PODLAHOVÉ-PROPAGAČNÍ-DISPLEJE_01 PODLAHOVÉ-PROPAGAČNÍ-DISPLEJE_06 PODLAHOVÉ-PROPAGAČNÍ-DISPLEJE_05 Hami ctvrtpal stani HKO-Strongbow HK-Zlatopramen-radler Kometa-pal-stani Krusovice-Q-stojan Kubik-detsky-stojan Relax-stojan-komplex Stojan-maso

KONTAKTY

  Klírova 1913/10, 148 00  Praha 4
  +420 602 342 314
  ivana.hyklova@timm.cz

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ© 2016 / ABSINTDESIGN / GASTRODESIGN